Koncert charytatywny „Janek Nykaza pod skrzydłami Sokoła” | Kalendarium

Strona główna

Koncert charytatywny „Janek Nykaza pod skrzydłami Sokoła”

Termin
9 grudnia 2017
Zdjęcie 1

Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół  nr 1 im. Władysława Orkana w Nowym Targu zaprasza na koncert charytatywny, podczas którego będą zbierane pieniądze na leczenie i rehabilitację Janka Nykazy. Koncert odbędzie się 9 grudnia br. o godz. 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu.

10 lutego br. Janek uczestniczył w tragicznym wypadku drogowym. Przez długi czas pozostawał w śpiączce, ale ku wielkiej radości, wybudził się i teraz powoli wraca do sprawności. Lecz przed nim jeszcze daleka droga, potrzebuje wielu godzin profesjonalnej rehabilitacji. Jego pasją od zawsze była piłka nożna. Łączył związane z nią treningi wraz z życiem szkolnym. Zawodnik wybitnie uzdolniony, rokujący znakomitą przyszłość w piłce nożnej, czego przykładem był jego udział w rozgrywkach w Dolnym Kubinie (Słowacja) w reprezentacji Podhala U17. Dziś potrzebuje naszego wsparcia.

Na koncercie wystąpią m.in. Akademia Tańca, Julia Jarząbek, Magda Ćwiertnia, Warasy, Anatom, Dawid Bryniarski, Marcin Dudycz, NKSW Hoły Team, Septyma i wiele innych.

Do nabycia podczas koncertu: plastron z autografem Macieja Kota, Obraz, zdjęcie oraz bon zniżkowy na tatuaż w studio tatuażu Bakcyl, Maskotka Zespołu Szkół nr 1 w Nowym Targu, Wejściówki na baseny Gorący Potok, bony na zabiegi o rożnej wartości do Medical Clinic Podhale.