Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiady Powiatowej oraz Mistrzostwa Rabki-Zdroju w snowboardzie | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiady Powiatowej oraz Mistrzostwa Rabki-Zdroju w snowboardzie

24 lutego 2020
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5

W dniu 19.02.2020 rok w Spytkowicach odbyły się Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiady Powiatowej oraz Mistrzostwa Rabki-Zdroju w snowboardzie. Organizatorami byli: Powiatowe Centrum Kultury – Ośrodek Sportowy Rabka Zdrój, Urząd  Miejski w  Rabce-Zdroju, MKS Rabka-Zdrój, MOK Rabka-Zdrój oraz TKKF - Ognisko „Carlina”. W zawodach wzięło udział 59 uczestników.

Zawodnicy za zajęcie miejsc I – III w poszczególnych kategoriach otrzymali medale i dyplomy. Za zajęcie miejsc I-VI zostali nagrodzeni medalami w klasyfikacji Mistrzostw Rabki-Zdroju. W klasyfikacji zespołowej zespoły z miejsc I-III w kategorii dziewcząt i chłopców otrzymały puchary oraz dyplomy.

Kwalifikacje do Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w snowboardzie – 24.02.2020 uzyskali wszyscy startujący zawodnicy w limicie  24 zawodników w kategorii dz /ch/.

Kwalifikacje do Wojewódzkich Igrzyska Młodzieży Szkolnej w snowboardzie – 24.02.2020  uzyskali wszyscy startujący zawodnicy

Kwalifikacje do Wojewódzkiej Licealiady w snowboardzie – 26.02.2020  uzyskali zawodnicy:  w kat. dziewcząt - z miejsc 1-12, w kat. chłopców– z miejsc 1-12.

Zgłoszenia do zawodów wojewódzkich odbywają się poprzez system SRS do dnia 21.02.2020 godz. 15.00

Tekst i fot.: Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

 

Tabela wyników: